Mgr. Kateřina Jinochová

Pracuji jako vedoucí fyzioterapeutka na ortopedicko-fyzioterapeutické klinice Orthotes v Praze, kde se věnuji především pacientům s ortopedickými a traumatologickými diagnózami.

Mimo ordinaci je součástí mého pracovního života i pedagogická činnost, jelikož jsem externí vyučující studentů fyzioterapie na Fakultě biomedicínského inženýrství ČVUT.

Věnuji se také sportovní fyzioterapii, konkrétně jsem pečovala o hokejový extraligový A-tým Rytíři Kladno. Pravidelně spolupracuji s běžci, cyklisty, triatlonisty, hokejisty, MMA zápasníky a jinými bojovými sporty.

Koncept BLACKROLL využívám, jak v klinické praxi, tak i ve sportovní fyzioterapii, kde je hojně využíván v rámci prevence zranění a následné regenerace po výkonu. Fyzioterapie ve sportu je již naštěstí stále běžnější součástí života sportovců. Využíváme zde různé speciální techniky, nepřeberné množství pomůcek a především stále aplikujeme nejnovější vědecké poznatky přímo do sportovní praxe.

Je možné se skrze kontakt uvedený níže objednat na konzultaci nebo fyzioterapii. Lokalita Praha, Kladno, Sázava a okolí.


www.orthotes.cz

IG: FyzioKaca

Tel: +420 774 440 001 


Mgr. Daniel Sobotka

Jako fyzioterapeut pracuji v oboru od roku 1998. Kromě své soukromé praxe jsem byl tři roky u fotbalového A-týmu SK Slavia Praha a sedm let u fotbalové reprezentace do jednadvaceti let. Ve své práci se zabývám poruchami pohybového systému, fyzioterapií po úrazech a operacích, provozuji rovněž viscerální terapii, kde posledních 5 let řeším i problémy s refluxem, jsem školitelem dynamických a pevných tejpů a nově také instruktorem BLACKROLL , který využívám při léčbě svých pacientů. Ve své kartotéce mám k dnešnímu dni přes 12 tisíc pacientů jak z oblasti běžné populace tak vrcholových sportovců a práce mě stále nepřestává bavit!!!


Tel: +420 602 431 343


Mgr. Petr Soukup

Jsem fyzioterapeut, triatlonista a trenér. Ve fyzioterapeutické praxi se věnuji především sportující populací a snažím se odhalit příčinu jejich obtíží. Mojí doménou jsou plavání, cyklistika, běh a funkční posilování.

Působil jsem hned v několika tenisových klubech, byl fyzio u Rugby club Tatra Smíchov a hokejového extraligového A-týmu Rytíři Kladno. Spolupracoval jsem s fotbalovou asociací nejen na mládežnických akcích. Dlouhodobě jsem jedním fyzioterapeutů České triatlonové asociace. 

Zastávám názor, že správně zvolený pohyb může více pomoci než klid a léky. Pracuji s aktivními lidmi, co chtějí něco změnit, zlepšit nebo zefektivnit.

Aktivně píši odborné články do časopisů či sportovních webů. 

BLACKROLL aktivně sám využívám od roku 2016 v rámci regenerace a zároveň doporučuji všem svým svěřencům i klientům.


www.petrsoukuptri.com

IG: petrsoukup_tri

Tel: +420 775 921 550